** Penzion Pension 15 ubytování Praha 3

Penzion Praha 3 Pension 15 Rodinný Hostel Pension 15 je situován téměř v centru, v klidné části Prahy 3. V těsné blízkosti je zastávka tramvají číslo 5, 9 a 26. Pouze jedna zastávka Vás dělí od Hlavního nádraží, kde je rovněž stanice metra. Pension 15 nabízí levné ubytování po celý rok.

Penzion Praha 3 ubytování Pension 15 :
K ubytování a pro Váš odpočinek máme připravené účelně zařízené pokoje s umyvadlem na pokoji. Sprcha a WC jsou společné na patře. Složení pokojů: 15x dvoulůžkový, 5x třílůžkový, 7x čtyřlůžkový, 2x pětilůžkový a 1x apartmán pro 6 osob.

Ubytování Praha 3 penzion 15 :
Dále je možné ubytování ve stylově zařízených apartmánech. Apartmány se nacházejí ve dvoře pensionu 15. Apartmány jsou vhodné až pro 5 osob a mají samostatný vchod. Každý apartmán je vybaven jednou ložnicí, vlastní koupelnou a WC. Po dohodě možnost ubytování s domácím mazlíčkem.

Ubytování v centru Prahy penzion 15 :
Recepce penzionu 15 je otevřena od 7 do 23 hodin. Snídaně se podává formou švédských stolů od 8 do 10 hodin, za příplatek 70 Kč. Parkování je možné ve dvoře pensionu 200 Kč za auto/noc, 100 Kč motorka/noc. Platby jsou přijímány v hotovosti. V recepci můžete využít trezor a k dispozici je i prádelna.

Praha 3 ubytování Penzion 15 :
V blízkém okolí naleznete množství restaurací a barů se širokou nabídkou typicky českých jídel a českého piva. Velmi příznivé ceny jsou lákavé zvláště pro mladé návštěvníky Prahy. V blízkosti pensionu se nachází rozsáhlý park Riegrovy sady, do centra - na Václavské náměstí - se dostanete za 10 minut.
Penzion Praha 3 Pension 15 - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Praha 3 Pension 15 - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 3 Pension 15 - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 3 Pension 15 - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 3 Pension 15 - Pokoje jsou vybaveny televizorem